Кількість
|
Вартість
|
||
|
Збірна модель 1/35 Зенітна Самохідна Установка Шилка ЗСУ-23-4 M/M3 Zimi 35123H > з доставкою по всій Україні та магазинам Києва та Одеси.
Набір деталей з пластику 1/35 Зенітна Самохідна Установка Шилка ЗСУ-23-4 M/M3 Zimi 35123H від китайської модельної компанії ZIMI.
У комплект набору входить:
- рамки з деталями,
- декаль,
- фототравлення,
- рамка виконана з прозорого пластику,
- схема для фарбування моделі,
- покрокова інструкція зі збирання.
Набір НЕ містить фарб і клею.
Ось основні інструменти та матеріали, які вам знадобляться:
- Клей для збірних моделей
- Модельні кусачки, ніж, пінцет
- Надфіль або наждачний папір
- Грунт, фарба, лак, розчинник
- Пензлики
Якщо ви сумніваєтесь у виборі аксесуарів або кольорів фарб для моделі, зверніться до нас — раді будем допомогти!
ЗСУ-23-4 "Ши́лка" (індекс ГРАУ - 2А6 ) - радянська зенітна самохідна установка , серійне виробництво бойової машини 2А6 розпочато в 1964 році.
ЗСУ озброєна чотиривірною автоматичною 23-мм гарматою. Темп стрільби установки - 3400 снарядів за хвилину. Наводитися на ціль може вручну, напівавтоматично та автоматично. В автоматичному та напівавтоматичному режимах використовується штатна радіолокаційна станція .
БМ призначена для безпосереднього прикриття наземних військ, знищення повітряних цілей на дальностях до 2500 м і висотах до 1500 м , що летять зі швидкістю до 450 м/с , а також наземних (надводних) цілей на дальності до 2000 м з місця, з короткою зупинкою та у русі. У СРСР входила до складу підрозділів ППО сухопутних військ полкової ланки.
Була оцінена потенційним противником як засіб протиповітряної оборони (ППО), що представляє серйозну небезпеку для цілей, що низько летять. В даний час вважається застарілою, головним чином у зв'язку з характеристиками та можливостями її станції радіолокації і недостатньою ефективною дальності вогню по повітряним цілям. Як зміна «Шилки» було розроблено, прийнято на озброєння та запущено в серійне виробництво самохідний зенітний гарматно-ракетний комплекс «Тунгуска». Незважаючи на це, наразі ЗСУ-23-4 перебуває на озброєнні зенітних частин в арміях Росії, України та інших країн. До цього дня успішно застосовується у локальних конфліктах поразки наземних цілей.
Маса (залежно від модифікації) від 20,5 до 21,5 тонн, екіпаж - 4 особи: командир , начальник РПК-старший оператор, оператор дальності, механік-водій.